لیگ ملت های اروپا ۲۸ آبان

لیگ ملت های اروپا ۲۸ آبان

لیگ ملت های اروپا ۲۸ آبان

پخش زنده امشب هفته نهایی دور گروهی لیگ ملت های اروپا در گروه های باقی مانده به انجام می رسد. با پایان مرحله گروهی این رقابت ها سرنوشت تیم ها مشخص می شود.

برخی تیم ها به دنبال صعود به مرحله نیمه نهایی، برخی به دنبال صعود به سطح بالاتر و برخی نیز به دنبال حفظ جایگاه خود می باشند. همین عوامل باعث شده که حساسیت بازی های امشب دو چندان شود. تا جایی که همه بازی ها به طور همزمان برگزار می شود.

حال سایت 1xbet نیز تصمیم گرفته است که تعدادی از این بازی های امشب را به طور زنده و مستقیم برایتان پخش نماید.

بازی هایی که همگی از ساعت 23 و 15 دقیقه برگزار شده. شرح کوتاهی از آن ها را می توانید در ادامه مطالعه فرمایید.

UEFA Nations League

1.لهستان _ هلند:

یکی از پیچیده ترین گروه لیگ ملتها گروه اول سطح یک می باشد. جایی که سه تیم 9، 8 و 7 امتیازی در هفته آخر شانس صعود به مرحله نیمه نهایی را دارند و سقوط کننده نیز مشخص شده است.

حال در یکی از بازی های این گروه امشب لهستان 8 امتیازی میزبان هلند 7 امتیازی می باشد. باید دید که آیا این دو تیم امشب می توانند با پیروزی در بازی خود صعود کنند یا که خیر!

لیگ ملت های اروپا ۲۸ آبان

2.بوسنی و هرزه گوین _ ایتالیا:

در دیگر بازی گروه اول ایتالیای صدرنشین میهمان تیم سقوط کرده بوسنی می باشد. این دیدار برای بوسنیایی ها بی تاثیر است اما ایتالیایی ها می دانند که برای این که کارشان به اما و اگر نکشد باید این بازی را برده و بدون توجه به نتیجه بازی دیگر گروه به مرحله بعد صعود کنند.

3.انگللیس _ ایسلند:

در عین ناباوری بازی انگلیس و ایسلند از گروه دوم سطح یک که امشب برگزار به میزبانی لندن برگزار می شود. به یک بازی تشریفاتی تبدیل شده است!

ایسلندی ها بدون امتیاز بوده و سقوطشان قطعی شده.شاگردان ساوتگیت نیز با 7 امتیاز در رده سوم جای داشته و شانسی برای صعود ندارند.

UEFA Nations League

4.بلژیک _ دانمارک:

اما قطعا مهمترین و جذاب ترین جدال امشب لیگ ملتها، بین تیم های 12 و 10 امتیازی گروه دو برگزار می شود.

جدالی که برای صعود به مرحله نیمه نهایی می باشد و دانمارکی ها برای تکمیل شگفتی خود نیاز به پیروزی در برابر حریف قدرتمند خود دارند.

5.ولز _ فنلاند:

یک بازی رو در روی حساس دیگر نیز امشب برگزار می شود. دیداری که از گروه چهارم سطح B میان تیم های ولز و فنلاند برگزار خواهد شد.

ولزی های میزبان با 13 امتیاز در صدر گروه قرار داشته و فنلاندی های 12 امتیازی نیز پشت سر آن ها جای دارند. حال باید دید امشب کدام تیم موفق به صعود به سطح A می شود.

لیگ ملت های اروپا ۲۸ آبان

“ازطریق لینک زیربدون فیلترشکن ثبت نام کنید”


👈آدرس ثبت نام سایت 1xbet 👉

(دوستان نام کاربری و رمز عبور خود را یکجا یاداشت کنید تا فراموش نکنید )

نکته مهم

با هر آدرس ایمیل یا جیمیل یا با هر شماره موبایل فقط میتوانید یکبار ثبت نام کنید فقط 1بار

لیگ ملت های اروپا ۲۸ آبان

کانال تلگرام 1xbet

لیگ ملت های اروپا ۲۸ آبان

آموزش شارژ و برداشت ازطریق ووچر پرفکت مانی

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: