لیگ اروپا پنج شنبه ۱۳ آذر

Europa League 03 Nov

لیگ اروپا پنج شنبه ۱۳ آذر

هفته پنجم رقابت های لیگ اروپا امشب در گروه های مختلف به انجام خواهد رسید تا این رقابت‌ها نیز مانند بازی های لیگ قهرمانان اروپا هفته پنجم خود را به پایان برساند. در این رقابت‌ها تیم‌های بزرگی حضور داشته که اتفاقا طرفداران خاصی در اقصی نقاط جهان دارند. حال ما در سایت وان ایکس بت درنظر گرفته‌ایم بازی‌های مهم چه از لحاظ جدولی و چه از لحاظ طرفداری را به طور زنده و مستقیم پخش نماییم بنابراین حال می‌خواهیم کنداکتور پخش زنده سایت 1xbet را در تاریخ سیزدهم آذرماه برای آن معرفی کنیم:

1.میلان _ سلتیک:

در یکی از بازی های مهم امشب روسونری در مقابل سلتیک قرار خواهد گرفت این بازی از ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه به میزبانی میلان و در ورزشگاه سن سیرو برگزار می شود. میلانی‌ها در صورت پیروزی در این دیدار می‌تواند جواز حضور در مرحله بعدی رقابت‌ها را کسب کنندِ

👈آدرس ثبت نام سایت وان ایکس بت 👉

Europa League 03 Nov

2.لیل _ اسپارتاک پراگ:

در دیگر بازی این گروه لیل صدرنشین میزبان تیم انتهای جدولی اسپارتاک پراگ می باشد. این بازی نیز همزمان با بازی میلان و از ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه برگزار خواهد شد و لیل می‌تواند در صورت پیروزی در این دیدار حکم صدرنشینی خود را دریافت نماید و این بازی در شهر لیل فرانسه برگزار خواهد شد.

3.لاسک _ تاتنهام:

در یکی از بازی های گروه دهم تیم تاتنهام که بعد از آنتروپ بلژیک در رتبه دوم گروه قرار دارد، میهمان لاسک اتریش خواهد بود. این بازی نیز همانند دو بازی قبل از ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه آغاز خواهد شد و شاگردان مورینیو قطعاً به دنبال پیروزی خواهد بود و همچنان شانس صدرنشینی خود را زنده نگه دارند.

لیگ اروپا پنج شنبه ۱۳ آذر

4.آ.س رم _ یانگ بویز:

در مهمترین بازی گروه اول رقابت لیگ اروپا امشب تیم‌های اول و دوم گروه یعنی رم و یانگ بویز ز خود روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. این رقابت می تواند تعیین کننده صدرنشین گروه باشد. این بازی از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه و به میزبانی کشور ایتالیا برگزار خواهد شد.

5.آرسنال _ راپیدوین:

صدرنشین گروه دوم یعنی آرسنال نیست که حتی صدرنشینی خود را قطعی کرده است. امشب به مصاف تیم شش امتیازی راپیدوین اتریش خواهد رفت .جدالی که میزبانی ورزشگاه امارات شهر لندن از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار خواهد شد.

Europa League 03 Nov


👈آدرس ثبت نام سایت 1xbet 👉

(دوستان نام کاربری و رمز عبور خود را یکجا یاداشت کنید تا فراموش نکنید )

نکته مهم

با هر آدرس ایمیل یا جیمیل یا با هر شماره موبایل فقط میتوانید یکبار ثبت نام کنید فقط 1بار

Europa League 03 Nov

کانال تلگرام 1xbet

Europa League 03 Nov

آموزش شارژ و برداشت ازطریق ووچر پرفکت مانی

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: